فوم بسته بندی میوه

بسته بندی میوه یکی از موضوعات پراهمیت برای باغداران و تاجران است. زمانی که بسته بندی میوه به صورت اصولی، جذاب و با کیفیت باشد این قابلیت را دارد که در بازارهای جهانی وارد شود و منافع ملی کشور را تامین کند. فوم بسته بندی میوه انتخابی مناسب برای بسته بندی میوه است که ارزش افزوده آن را بالا می برد و باعث حضور تاثیر گذار آن در بازارهای جهانی می شود.

شانه های فومی میوه

مزایای فوم بسته بندی میوه

هدف از بسته بندی میوه در شانه های فومی جلوگیری از ضربه خوردن میوه در حمل و نقل و  از بین بردن ضایعات بار است. فوم بسته بندی میوه علاوه بر اینکه از پوسیدگی میوه جلوگیری می کند باعث ماندگاری، طراوت و تازگی آن نیز می شود. همچنین این بسته بندی کمک شایانی به سالم رساندن میوه به دست مصرف کننده و کسب رضایت او می کند.

بااستفاده از این نوع بسته بندی که  از جنس نرم و در عین حال مستحکمی برخوردار است میوه ها از هرگونه آسیب و ضایعات باری در امان می مانند و شکل ظاهری و کیفیت خود را حفظ می کنند. فوم بسته بندی که خود مانند یک شابلون عمل می کند باعث چینش منظم و دقیق  میوه در بسته بندی می شود و با نشان دادن نمایی زیبا از میوه در جذب مشتری بسیار موثر خواهد بود.

بسته بندی فوم، برای نگهداری میوه در شرایط دمایی مختلف بسیار مناسب است و به ماندگاری میوه در گرما و سرما کمک به سزایی می کند. به طور مثال زمانی که قرار است میوه از باغ به مسافت های دور انتقال یابد و یا به کشورهای دیگر صادر شود لازم است پیش بینی های لازم در جهت تغییرات دما و شرایط محیطی صورت گیرد.

فوم بسته بندی میوه ابتکار فوم

شرکت ابتکار فوم خراسان اولین تولید کننده شانه های فومی میوه، شانه های بهداشتی فومی میوه، فوم بسته بندی میوه می باشد.

محصولات این گروه در حوزه تولید انواع فوم بسته بندی میوه با طرح دلخواه مشتریان می باشد.

محل کنونی کارگاه تولیدی در کیلومتر ۱۷ بزرگراه آسیایی می باشد .

چنانچه قصد خرید شانه های فومی بسته بندی میوه را دارید، با ما تماس بگیرید.

واحد بازرگانی : ۰۹۱۵۱۲۴۵۵۳۱ – ۰۹۱۹۹۸۶۴۰۳۵

دیدگاه شما: