شانه های بهداشتی فومی میوه

چرا شانه های بهداشتی فومی میوه استفاده می شود ؟

با توجه به مسائل زیست محیطی قرن حاضر، کاهش و حذف استفاده از محصولات پلاستیکی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسته بندی میوه نیز از این قائده مستثنی نیست. امروز بشر به دنبال راه های مختلفی در جهت کاهش مصرف پلاستیک در مصارف روزانه خود می باشد و در این زمینه تلاش های زیادی صورت گرفته است.

شانه های بهداشتی فومی میوه

یکی از تدابیری که برای بسته بندی میوه اندیشیده شده است، کاهش و درنهایت حذف پلاستیک در بسته بندی میوه می باشد. بسته بندی کاغذی  و شانه های فومی میوه به عنوان جایگزینی مناسب در بسته بندی میوه یاد می شوند که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به خود می باشند.

نکته قابل تاملی که وجود دارد در تولید کاغذ وجود دارد این است که با وجود تجدید پذیری آن باز هم نیاز به قطع درختان زیادی است و نمی توان از آن به عنوان یک راه حل واحد یاد نمود.

شانه های فومی میوه

شانه های بهداشتی فومی میوه علاوه براینکه نگرانی های زیست محیطی بشر را برطرف می کنند دارای کیفیت بالا و ظاهری زیبا هستند. یکی از موضوعات پراهمیت  برای باغداران، تجار و صادرکنندگان میوه حفظ ظاهر و کیفیت میوه در حمل و نقل است که با استفاده از شانه های بهداشتی فومی میوه به اطمینان می رسند.

زمانی که میوه از مبدا به مسافت های دور و نزدیک انتقال پیدا می کند امکان هرگونه آسیب و ضایعات وجود دارد به طوری که برخی اوقات این ضایعات جبران ناپذیر هستند و عواقب جبران ناپذیری در پی دارد. به طور مثال در صادرات میوه به کشورهای دیگر سلامت میوه امری حیاتی است و اگر میوه در مسیر آسیبی ببیند و مرغوبیت و کیفیت اش را ازدست دهد برگشت داده می شود.

شانه های فومی میوه ضمن حفاظت از فیزیک میوه در برابر ضربه و تغییرات دما باعث می شوند میوه تازگی و طراوت خود را حفظ کند. چینشی منظم و مرتب میوه در این بسته بندی ها نیز باعث چشم نوازی و جلوه بیشتر میوه در چشم مصرف کننده می شود.

شانه های فومی میوه

سفارش شانه های فومی میوه

شرکت ابتکار فوم خراسان اولین تولید کننده شانه های بهداشتی میوه، شانه های بهداشتی فومی میوه، فوم بسته بندی میوه می باشد.

محصولات این گروه در حوزه تولید انواع شانه های فومی میوه با طرح دلخواه مشتریان می باشد.

شرکت ابتکار فوم خراسان شانه های فومی میوه را در طرح های مختلف و طرح های سفارشی مشتریان انجام می دهد.

محل کنونی کارگاه تولیدی در کیلومتر ۱۷ بزرگراه آسیایی می باشد .

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

برای اطلاع از لیست قیمت شانه های فومی میوه با ما تماس بگیرید و برای دریافت نمونه شانه های فومی  تولید شده ما ، لطفا درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

واحد بازرگانی : ۰۹۱۵۱۲۴۵۵۳۱ – ۰۹۱۹۹۸۶۴۰۳۵

دیدگاه شما: